Kontakti

INFOCENTER
E: info@glottanova.si
T: 01/ 5200 670
M: 031 742 748
F: 01/ 5200 676

Jelica Pegan Stemberger

Lastnica podjetja in prokuristka
E: jelica@glottanova.si
T: 01/ 5200 677

Aleš Stemberger
Direktor podjetja
E: ales@glottanova.si
T: 01/ 5200 672

Štefanija Žagmeister
Vodja finančno-računovodske službe
E: fani@glottanova.si
T: 01/ 5200 675

Mojca Koren
Vodja izobraževanj
E: mojca@glottanova.si
T: 01/ 5200 674
M: 041 742 748

Bernarda Potočnik
Trener  / Coach
E: bernarda.p@glottanova.si
T: 01/ 5200 673

Tatjana Dragovič
Trener / Coach
E: tatjana@glottanova.si
T: 01/ 5200 673

Karmen Šemrl
Trener / Coach
E: karmen@glottanova.si
T: 01/ 5200 673

Marko Dotzauer
Vodja Središča za samostojno učenje
E: marko@glottanova.si
T: 01/ 5200 670
M: 031 742 748

Jelica Bregar
Vodja projektov
E: jelica.b@glottanova.si
T: 01/ 5200 671

Irena Suhadolc
Projektni koordinator
E: irena@glottanova.si
T: 01/ 5200 673
M: 041 742 748

Jadranka Beden
Organizacija in priprava prostorov
E: jadranka@glottanova.si
T: 01/ 5200 670


---
 
O PODJETJU
Poslastvo in vizija
Naše prednosti
Kakovost
Know How
Naše posebnosti
Družbena odgovornost
Reference
Vodstvo
INFORMACIJE
Vizitka
Kontakti
Delovni čas
Lokacija
GN na Facebook-u
---
POGOJI IN VARNOST
Splošni pogoji
Pravno obvestilo
Varovanje podatkov
DRUGE DEJAVNOSTI
TVU - Teden vseživljenjskega učenja
SSU - Središče za samostojno učenje
Študijski krožki
Svetovalno središče
Prevodi in lektorstva
Oddaja (učnih) prostorov
Domači projekti
Mednarodni projekti
Založništvo
IKT storitve
SPLETNE POVEZAVE
Šola za coache
www.vskv.si
www.velnes.si
www.velneskongres.si
www.globalwellnessday.si